KONST / Litografier / Färglitografi 14342155
nr 1434 2155
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 149/380, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 52x43cm, yttermått inklusive ram: 65x55cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:12:05
27/11 17:23:26